הפרופסורים להשקעות

יועץ השקעות פרטי

יועץ השקעות פרטייועץ השקעות פרטי הוא אדם שמחזיק תעודה מתאימה ומעניק ייעוץ בכל הנוגע להשקעות פוטנציאליות ללא אינטרסים פרטיים. יועץ השקעות פרטי יעזור לכם לפתוח תיק השקעות בצורה נכונה וחכמה. על יועץ השקעות פרטי נרחיב במאמר הבא. 

 

מהו יועץ השקעות פרטי?

יועץ השקעות פרטי הוא אדם שמחזיק בתעודה של יועץ השקעות. תעודה זו ניתנת מטעם הרשות לניירות ערך. ניתן לקבל ייעוץ של יועץ השקעות בגופים פיננסיים שונים כמו הבנק לדוגמא. יועץ השקעות פרטי הוא יועץ השקעות שמעניק ייעוץ בלי קשר לאף גוף או תאגיד פיננסי. כלומר, היועץ השקעות  מעניק ייעוץ אישי ואובייקטיבי לחלוטין בלי אינטרסים של התאגיד או הגוף ממנו עובד. 

למה כדאי לבחור ביועץ השקעות פרטי?

כפי שהבנו, יועץ השקעות פרטי מומלץ מעניק ייעוץ ממש כמו יועץ השקעות שכפוף לגוף פיננסי כלשהו, רק שיועץ ההשקעות הפרטי לא כפוף לאינטרסים של הגוף ולכן מעניק ייעוץ אובייקטיבי לחלוטין.

ליועץ השקעות פרטי יש מספר יתרונות בולטים על פני יועץ השקעות מטעם גוף מסוים- 

אחד היתרונות הבולטים ביותר של יועץ השקעות הוא הענקת יחס ושירות אישי בעת הייעוץ. יועץ השקעות בגופים פיננסים כמו הבנק, לא יכול לתת יחס אישי מאחר שהוא מעניק ייעוץ להמון לקוחות, כמויות של 300 או 400 לקוחות. גם אם יועץ ההשקעות בבנק ינסה לתת יחס אישי הוא לא יצליח לספק זאת לכל הלקוחות ולפעול מול כולם. לעומת זאת, יועץ השקעות מטפל בכמות לקוחות נמוכה יותר באופן משמעותי. בזכות כך, יועץ השקעות יכול לתת יחס אישי לכל לקוח. היועץ הפרטי יגיע לכל תיק השקעות מספר פעמים בחודש, יבחן את השינויים, יבחן האם מומלץ לבצע שינויים ומתי כדאי לבצע אותם וינהל זאת בצורה חכמה. 

יתרון בולט נוסף של יועץ השקעות פרטי הוא האובייקטיביות בייעוץ. יועצי השקעות מטעם גופים מסוימים עלולים להעניק ייעוץ שרואה את טובת הגוף או התאגיד אליהם הם קשורים. לדוגמא, יועץ השקעות בבנק עלול להעניק ללקוחות שלו ייעוץ פחות טוב בשבילם ויותר טוב בשביל הבנק. יועץ השקעות תחת גוף מסוים מחפש לייצר עמלות ולעמוד ביעדים שונים. לעומת זאת, יועץ השקעות מעניק ייעוץ שתואם לטובתו של הלקוח בלבד ולא קשור לגוף או לתאגיד מסוים. יועץ ההשקעות פועל על מנת לייצר ללקוחות שלו תשואה עודפת תחת רמת סיכון ברורה שנקבעה מראש. יועץ השקעות לא מחפש לייצר עמלות או לעמוד ביעדים. 

עוד יתרון של יועץ השקעות פרטי הוא הזמינות שלו. יועץ השקעות פרטי זמין יותר ומעניק ייעוץ במסגרת שעות רחבה יותר מאשר יועצי השקעות של הבנק. יועץ השקעות של גוף פיננסי כפוף לשעות בהן הגוף מעניק שירות. בנקים רבים מעניקים שירות שעות בודדות במסגרת היום ולקוחות רבים מתלוננים שהם לא מקבלים מענה בשעת הצורך. לעומת זאת, יועץ השקעות פרטי זמין הרבה יותר ללקוחות שלו וקל להשיג אותו. בדרך כלל ההתקשרות היא מולו ואין צורך בזמן ההמתנה שיש לחכות עד שמקבלים מענה מהבנק. 

כיצד נבחר יועץ השקעות פרטי?

על מנת לבחור יועץ השקעות פרטי מקצועי, אמין ומומלץ יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים שונים- 

 

לסיכום, 

חשוב לזכור השקעה בתיק השקעות מצריכה מקצועיות וספונטניות. על מנת להשקיע ולהצליח להניב מכך תשואות צריך לדעת כיצד להתנהל בסביבה תנודתית ולא וודאית. כמו כן חשוב מאוד לגייס סבלנות ואורך רוח. כאשר אתם בוחרים יועץ השקעות פרטי מקצועי ובעל ניסיון, אתם מגדילים את הסיכוי להניב תשואות טובות מההשקעות שאתם מבצעים ולא להפסיד את הכסף. לכן, לפני שאתם ממהרים לפתוח תיק השקעות, קבלו ייעוץ מיועץ השקעות פרטי ומומלץ שיעזור לכם לעשות זאת בצורה נכונה. 

Exit mobile version