הדרך המהירה לתפוס את העסק

תוכן עניינים

מחפשים מספר טלפון של חברת התקשורת שלכם? שירות לקוחות בורגר סטורי? כבר לא צריך לחפש יותר מדי – באתר אחד תוכלו למצוא את כל הכתובות ומספרי הטלפון של כל שירותי הלקוחות והחברות המובילות במשק הישראלי! באתר שירות בקליק יש מאגרים של בתי עסק, מוסדות וארגונים שתוכלו להגיע אליהם תוך קליק!

אז מה האתר מציע?

פעם היינו מסתמכים על ספרי טלפונים ומגזינים על מנת לשמור פרטי התקשרות של חברות, מוסדות ושירותי לקוחות. מדי פעם בפעם יוצא לנו צורך להתקשר למוקד שירות לקוחות של בית עסק מקומי, חברה פרטית, נותני שירות או מוסדות ממשלתיים, אבל היינו מתקשים במציאת מספר הטלפון המבוקש. בעזרת האתר שירות בקליק הכל הופך להיות קל ונגיש יותר. האתר בעל ממשק פשוט ונוח מאוד לתפעול, מקוטלג לפי קטגוריות ומסודר לפי ערכים.

אם תרצו למצוא שירות לקוחות בורגר סטורי או חברת הסלולר אליה אתם מנויים, תוכלו למצוא זאת על ידי לחיצה על הקטגוריה המשויכת. משם הדרך מאוד קצרה להשגת מספר הטלפון והכתובת!

פרטי מידע נחוצים ברגע האמת

לא רק כתובות פיזיות ומספרי טלפון אנו זקוקים – לפעמים נדרש יותר מכך. למשל, אנחנו רוצים לדעת מתי הוקם עסק מסוים, מי מנהל אותו, במה הוא עוסק וכל מני שאלות ותשובות שכיחות ונפוצות שלקוחות רבים שואלים את עצמם. האתר שירות בקליק מציע עבור כל ארגון ובית עסק פרטי מידע עדכניים ורלוונטיים שיכולים לענות לכם על חלק נכבד מהשאלות הללו.

בתוך המאגר הענק של האתר אפשר למצוא מידע עדכני וחיוני על מאגר כל החברות הפועלות במדינת ישראל, מאגר כל העמותות הפעילות בישראל, מאגר של כלל השותפויות במדינה, רשימת גני ילדים ובתי ספר ממלכתיים ופרטיים, בתי אבות, בתי ספר ללימודי נהיגה, סניפים של כל הבנקים בישראל, תחנות המשטרה, מפלגות שהיו אי פעם בישראל, מוקדי תחנות דלק, סוכנים של תיירות פנים, ספריות מקומיות ולאומיות, מחירי תרופות הרשומות בישראל, מוזיאונים, לשכות הבריאות, לשכות התעסוקה, תחנות להנפקה ומילוי של רב קו, מדריכים ומורי דרך לטיולים מאורגנים ולטיולי בית ספר, חופים מוכרזים בישראל בהם פועלות סככות מציל, מיקומים של כספומטים, מקוואות, קניונים ומרכזי בילוי, מדבירים מוסמכים ומורשים, אדריכלים ואנשי מקצוע נוספים, מתחמי ספורט, מוסכים ועוד.

כבר לגמרי לא צריך לצאת מהבית

האתר מהווה שירות בחינם לכל מי שמחפש את המספר והכתובת של כל מוסד ובית עסק ציבורי ופרטי תוך שימוש בממשק קל, נוח וידידותי לכל אדם. תוכלו תוך דקות ספורות למצוא כל מקום ומספר מבלי לטרוח ולחפש באינטרנט אחר הסניף המקומי שלכם. העולם מתקדם, ואיתו הדרכים בהם אנו מקילים על החיים שלנו והופכים אותם לנעימים וטובים יותר.

האתר המהווה את ספר הטלפונים הגדול בישראל פתוח לשרותכם לכל צורך ודרישה! התרשמו בעצמכם

 

Picture of אסף מיכאל אנליסט השקעות
אסף מיכאל אנליסט השקעות

אסף מיכאל, מייסד המרכז להשקעות בישראל. זה לא סוד שעולם ההשקעות מבלבל, הידע שאתם מקבלים יכול להיות מסובך. החלטנו לתת לכם את כל המידע שאתם זקוקים לו להשקעות במקום אחד.

דילוג לתוכן